Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Was een grote lading beddengoed in één keer schoon met de Wisberg WBWM3A5W9NB wasmachine. Dankzij het vulgewicht van 9 kilogram heb je extra ruimte voor je wasgoed en spaar je kleding een hele week op. Ook was je kleine ladingen energiezuinig dankzij energieklasse A-30%. Je bespaart hiermee tot € 310,- op je energiekosten over de levensduur. Met de SwiftWash inkortfunctie was je een halfvolle trommel binnen één uur schoon en bespaar je tijd. Strijkwerk verminder je met de CreaseControl stoomfunctie. Je hebt hiermee minder last van kreukels. Met HygienicSteam voeg je stoom toe bij het wassen en was je extra hygiënisch. Bij een ongelukkige vlek kies je voor de anti-vlekkenfunctie. Hiermee verwijder je vlekken van bijvoorbeeld rode wijn of bloed.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,5 cm |
| Artikelnummer | 964614 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Gemengde was, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 55,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 52,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |