Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Wisberg WBWM1A4B9NB wasmachine was je een grote lading wasgoed extra schoon. Met de HygienicSteam stoomknop voeg je stoom toe aan het wasprogramma. Hiermee dringt de stoom diep door in je kleding. Vuil komt zo beter los en je wast hygiënischer. Dat is prettig als je allergisch bent of een gevoelige huid hebt. Met energieklasse A-40% verbruik je weinig energie. Dat is fijn, want zo bespaar je tot € 340,- aan energiekosten over de levensduur. Met 9 kilogram vulgewicht stop je de kleding van de hele week in één keer in de trommel. Zo draai je minder wasbeurten en verbruik je nog minder energie. Mors je koffie over je witte blouse? Met de anti-vlekkenfunctie verwijder je gemakkelijk de meest voorkomende vlekken.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,5 cm |
| Artikelnummer | 964610 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Gemengde was, Jeans, Outdoorkleding, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 53,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energieverbruik | 63,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |