Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Was je kleding extra grondig schoon met de Wisberg WBWM1A3W8NB. Deze wasmachine voegt stoom toe tijdens het wassen, waardoor bacteriën en allergenen verdwijnen. Met energieklasse A-30 procent bespaar je tot 310 euro aan energiekosten. De wasmachine heeft de veiligste waterbeveiliging met een bodemsensor, overloopbeveiliging en slangbeveiliging. Bij lekkage stopt de watertoevoer automatisch. Je wast kleine en middelgrote ladingen tot 8 kilogram, zoals beddengoed of kleding van een paar dagen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -30% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 54 cm |
| Artikelnummer | 964663 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Gemengde was, Jeans, Outdoorkleding, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 72,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |