Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Was extra hygiënisch schoon met de Wisberg WBWM1400A9WNB. Deze wasmachine voegt stoom toe tijdens het wassen, waardoor bacteriën en allergenen verdwijnen. Met een vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer. Ook kleine ladingen passen zich automatisch aan. Dankzij energieklasse A bespaar je tot € 220,- aan energiekosten over de levensduur van de wasmachine.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,9 cm |
| Artikelnummer | 943923 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Beddengoed, Donkere was, Dons, Gemengde was, Gordijnen, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 61 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |