Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8/10
Was je kleding extra grondig schoon met de Wisberg WBWM1400A19WNB. Deze wasmachine voegt stoom toe tijdens het programma, waardoor bacteriën en allergenen verdwijnen. Met het vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer. Ook kleine ladingen zijn geen probleem, want de wasmachine past het programma aan. Dankzij energieklasse A-10% bespaar je tot 245 euro aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -10% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,9 cm |
| Artikelnummer | 955008 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Gemengde was, Jeans, Outdoorkleding, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 65 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 96,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |