Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
De Wisberg WBDR3BW9NB warmtepompdroger is handig als je vaak grote wassen draait en zuinig wilt drogen. Je laadt 9 kilogram wasgoed tegelijk in de trommel, zoals beddengoed of de was van het gezin. Met het uv-licht in de trommel dood je bacteriën en droog je je wasgoed extra hygiënisch. Door energieklasse B bespaar je tot € 280,- op je energierekening over de levensduur. De droger droogt op een lage temperatuur, zodat je kleding minder snel krimpt. Het anti-allergieprogramma verwijdert pollen en bacteriën uit je wasgoed. Dankzij de snelle droogklasse is je was in maximaal 160 minuten droog. Dit is sneller dan bij andere warmtepompdrogers met dit vulgewicht.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel B |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 60 cm |
| Artikelnummer | 964630 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Desinfecteren, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Hygiëne, Katoen, Overhemden, Sportkleding, Synthetisch, Verfrissen, Wol |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 91 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |