Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Droog je was energiezuinig met de Siemens WQ45H2B7NL warmtepompdroger. Dankzij energieklasse C bespaar je tot € 200,- op je energierekening over de levensduur. Je blijft energiezuinig drogen dankzij de selfCleaning Condenser. De zelfreinigende condensor houdt de condensor vrij van pluisjes en stof. Daardoor stroomt de lucht goed door en blijft de droger energiezuinig werken. Met 9 kilogram vulgewicht heb je genoeg ruimte voor een grote lading beddengoed of handdoeken. Ook je favoriete broek stop je gerust in de droger dankzij iSensoric. Dit systeem gebruikt warmte- en vochtigheidssensoren en voorkomt zo dat je kleding krimpt. Heb je snel droge was nodig? Kies het Extra snel 40¿ programma en droog een kleine lading wasgoed in 40 minuten.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980294 |
| Merk | Siemens |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Delicaat, Desinfecteren, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Sy |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 54,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 176 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | true |
| WiFi | true |