Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Siemens WG44J2A7NL gebruik je altijd de juiste hoeveelheid wasmiddel of wasverzachter. Met intelligentDosing meet de wasmachine per wasbeurt hoeveel je nodig hebt. Zo slijt je kleding minder snel en blijven je kleuren langer mooi. Met een vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen in één keer. De smartFinish stoomfunctie vermindert kreukels in overhemden en jurken. Hierdoor ligt jouw was weer sneller netjes in de kast. De iSensoric sensoren stemmen het verbruik van energie en water af op je was. Door energieklasse A bespaar je tot € 220,- aan energiekosten over de levensduur. Via de Home Connect app start je een wasprogramma met je smartphone. Je zet de wasmachine aan waar en wanneer je wilt.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979948 |
| Merk | Siemens |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Gemengde was, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 10120 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 68,4 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |