Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Siemens WG44J200NL verminder je kreukels met stoom. Met smartFinish voegt de wasmachine stoom toe aan het programma, waardoor kreukels in broeken en overhemden verdwijnen. Door het vulgewicht van 9 kilogram heb je ruimte voor grote ladingen, zoals beddengoed of handdoeken. De iSensoric sensoren meten automatisch hoe vuil je was is. Daarna past de wasmachine het water- en energieverbruik aan. Met energieklasse A bespaar je tot € 220,- aan energiekosten over de levensduur. Via de Home Connect app op je smartphone houd je je wasbeurt overal in de gaten. Is je was klaar? Dan krijg je direct een melding.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979947 |
| Merk | Siemens |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Donkere was, Gemengde was, Jeans, Overhemden, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 10120 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |