Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Siemens WG34J200FG was je middelgrote en kleine ladingen schoon en fris. Met de smartFinish stoomfunctie verminder je kreukels in je overhemden en broeken. Zo strijk je minder lang en blijven je kledingstukken langer mooi. Heb je een gevoelige huid? Met het hygiënisch wasprogramma was je bacteriën en allergenen gemakkelijk uit je kleding. De iSensoric sensoren passen het verbruik aan op de hoeveelheid was in de trommel. Door energieklasse A bespaar je tot wel € 220,- op je energiekosten over de levensduur. Via de Home Connect app bedien je de wasmachine met je smartphone. Dat is handig als je de was graag direct ophangt als je thuiskomt.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979946 |
| Merk | Siemens |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Jeans, Overhemden, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 9680 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 66,8 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |