Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Stop je beddengoed en handdoeken tegelijk in de trommel met de Samsung WD9UHG5U34BEEN SuperSpeed was-droogcombinatie. Dankzij 9 kilogram vulgewicht was je een grote lading wasgoed in één keer schoon. Je droogt 6 kilogram was. Kies het SuperSpeed programma om een halve lading binnen 39 minuten schoon te wassen. Heb je een gevoelige huid? Met Steam Wash was je kleding extra hygiënisch schoon met stoom. Ruikt je overhemd muf, maar is wassen nog niet nodig? Met het AirWash programma fris je kleding op met lucht. Zo draag je je overhemd nog een keer voordat het de was in gaat. Dankzij EcoBubble was je je kleding schoon op een lage temperatuur. Zo blijven je t-shirts langer mooi en bespaar je energie.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 60 cm |
| Artikelnummer | 979696 |
| Merk | Samsung |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Automatische wasmiddeldosering, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, T |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Kleur | Wit |
| Vulgewicht | 9 kg |