Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Was je kleding van een hele week in de trommel met de Samsung WD10HG6U94BEU3 AI Wash was-droogcombinatie. Dankzij het vulgewicht van 10 kilogram was je grote ladingen in één keer schoon. Je droogt 6 kilogram. Met AI Wash past de was-droogcombinatie de hoeveelheid wasmiddel automatisch aan op hoe vuil je was is. Zo gebruik je nooit te veel wasmiddel, wat goed is voor je kleding en je portemonnee. Bij een gevoelige huid kies je het Steam Wash programma. Steam Wash wast je kleding extra hygiënisch met stoom en verwijdert bacteriën, pollen en dierenharen. Gebruik het AirWash programma als kleding muf ruikt, doordat het te lang in de kast ligt. Zo fris je wasgoed op met lucht, zonder een wasbeurt.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 60 cm |
| Artikelnummer | 979694 |
| Merk | Samsung |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Automatische wasmiddeldosering, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, T |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Kleur | Wit |
| Vulgewicht | 10 kg |