Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.3/10
Was snel en hygiënisch schoon met de Miele WWR 760 WPS PowerWash & TwinDos. Deze wasmachine doseert automatisch het wasmiddel in twee fasen, zodat je vlekken beter verwijdert en je kleding extra schoon wordt. Dankzij PowerWash mengt de machine water en wasmiddel vooraf en sproeit het mengsel over je wasgoed. Zo was je grondig en snel schoon. Met het vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 68 dB |
| Diepte | 64,3 cm |
| Artikelnummer | 824449 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Impregneren, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 108 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |