Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.6/10
Was snel grote ladingen grondig schoon met de Miele WSK 363 WCS PowerWash XXL. Deze wasmachine mengt water en wasmiddel vooraf en sproeit het mengsel over je wasgoed. Hierdoor trekt het wasmiddel dieper in de stof en gebruik je minder water. Met het QuickPowerWash programma was je een halve trommel in 49 minuten schoon. Het vulgewicht van 10 kilogram geeft ruimte voor een dekbed of veel kleding in één keer.
| Vulgewicht | 10 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 71 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 955678 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Katoen, Korte was, Opfrissen, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Impregneren, Jeans, Overhemden |
| Waterverbruik per jaar | 11660 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 93 kg |
| Kleur | Wit |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |