Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.2/10
Verminder strijkwerk en fris kleding op met de Miele WEC 388 WCS PowerWash & Steam. Deze wasmachine verwijdert tot 50 procent van de kreukels met stoom. Je wast snel en grondig schoon, omdat de machine water en wasmiddel vooraf mengt. Hierdoor gebruik je minder water. Met energieklasse A-20% bespaar je tot 270 euro aan energiekosten. Dankzij het vulgewicht van 8 kilogram was je middelgrote ladingen, zoals beddengoed of kleding van een paar dagen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A-20% |
| Geluidsniveau | 73 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960036 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Katoen, Korte was, Opfrissen, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Jeans, Overhemden |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 83,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |