Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.1/10
Was energiezuinig en houd je kleding langer mooi met de Miele WEA 128 WCS. Deze wasmachine heeft een vulgewicht van 8 kilogram, zodat je middelgrote ladingen wast. Met de voorstrijkfunctie voeg je stoom toe en verminder je tot 50 procent van de kreukels. De SoftCare trommel beschermt je kleding tegen slijtage en zorgt voor een hygiƫnisch schone was. Dankzij de topklasse bouwkwaliteit gebruik je deze machine jarenlang zonder zorgen.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -10% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960034 |
| Merk | Miele |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Katoen, Korte was, Opfrissen, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Impregneren, Jeans, Outdoorkleding |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 94,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |