Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.7/10
Verminder strijktijd en fris kleding snel op met de Miele TWR 780 WP EcoSpeed & Steam. Deze wasdroger gebruikt Miele SteamCare om tot 50 procent minder kreukels in je kleding te krijgen. Met het PowerFresh programma fris je droge kleding op zonder wasbeurt. Dankzij Miele Wash2Dry koppel je de droger aan je wasmachine en kies je automatisch het juiste programma. Je droogt grote ladingen tot 9 kilogram. Energieklasse C bespaart tot € 200,- over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Diepte | 64,3 cm |
| Artikelnummer | 894881 |
| Merk | Miele |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Extra droog, Jeans, Kastdroog, Katoen, Kort, Overhemden, Strijkdroog, Synthetisch, Wol |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Anti-vibratie functie, Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kinderbeveiliging, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Star |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 57,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 174 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |