Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Koppel je wasmachine en droog je kleding automatisch met de Miele TEC 648 WP EcoSpeed & Wash2Dry. Deze wasdroger kiest met Wash2Dry en PerfectDry altijd het juiste programma. Hierdoor blijft je kleding langer mooi en droog je nooit langer dan nodig. Met energieklasse C bespaar je tot € 200,- aan energiekosten over de levensduur. De droger werkt snel, zodat je tijd en energie bespaart. Je droogt tot 8 kilogram wasgoed in één keer.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 960049 |
| Merk | Miele |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Delicaat, Eco, Extra droog, Kastdroog, Katoen, Kort, Overhemden, Strijkdroog, Verfrissen, Wol |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Trommelverlichting |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 56 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 172 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |