Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WTH8320AFG droog je je was voorzichtig. Zo blijft je kleding langer mooi. Met AutoDry vochtigheidssensoren stopt de warmtepompdroger automatisch op het juiste moment. Zo krimpt je was niet. Dit is handig als je vaak je favoriete broeken of truien droogt. Heb je snel een kleine lading was nodig, zoals sportkleding of werkkleding? Kies dan het SuperKort 40' programma. Hiermee droog je je was in 40 minuten. Zo heb je snel weer een schone sportoutfit voor de volgende training. Door het vulgewicht van 8 kilogram heb je ruimte voor een middelgrote lading handdoeken. Ook past het beddengoed van één tweepersoonsbed in de droger.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980282 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Kort, Koud, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 45,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 216 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | false |