Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Bespaar tijd en energie met de Bosch WRB247C5NL. Deze wasdroger heeft een Bosch SelfCleaning Condenser, waardoor je minder onderhoud hebt en energie bespaart. De condensor reinigt automatisch, zodat de droger energiezuinig blijft. Met SpeedPerfect Plus kies je voor snel of zuinig drogen en droog je grote ladingen sneller. Dankzij het vulgewicht van 9 kilogram droog je veel was in één keer. Met energieklasse A bespaar je tot € 340,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 59 dB |
| Diepte | 67,5 cm |
| Artikelnummer | 970320 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Verfrissen, Wol |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Kinderbeveiliging, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, Trommelverlichting, Vochtigheidssensor |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 56 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 149 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | true |
| WiFi | true |