Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
De Bosch WQJ23200NL houd je altijd in de gaten met de Home Connect app op je smartphone. Zo krijg je direct een melding als het droogprogramma klaar is. Moet een kleine lading was snel droog zijn? Kies dan het programma SuperKort 40. Je favoriete broek is dan in 40 minuten weer droog. Met Smart Dry werken je Home Connect wasdroger en wasmachine van Bosch automatisch samen. De wasdroger kiest zelf het beste droogprogramma. Zo droog je je kleding altijd op de juiste stand. Door energieklasse D bespaar je tot € 120,- aan energiekosten over de levensduur. Met het AutoDry systeem meten sensoren je was continu. Zo krimpt je kleding niet.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980280 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 48,2 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 216 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |