Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.4/10
Droog grote ladingen was en fris kleding op met de Bosch WQH246CLNL. Deze wasdroger heeft een Bosch SelfCleaning Condenser, waardoor je minder onderhoud hebt en energie bespaart. De condensor spoelt automatisch schoon, zodat de droger energiezuinig blijft. Bosch Iron Assist vermindert kreukels met stoom en frist kleding op. Met 9 kilogram vulgewicht droog je veel was in één keer. Dankzij energieklasse B bespaar je tot € 280,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel B |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 965949 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Verfrissen, Wol |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Kinderbeveiliging, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Trommelverlichting, Vochtigheidssensor |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 54,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 171 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | true |
| WiFi | true |