Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WQG143DANL droog je je was extra hygiënisch. Dit is fijn als je last hebt van allergieën of een gevoelige huid hebt. Met het HygienePlus programma droog je op een hogere temperatuur. Zo verdwijnen allergenen, zoals dierenharen en pollen, beter uit je kleding. Met AutoDry vochtigheidssensoren stopt de droger op tijd. Hierdoor krimpt je was niet en blijft je favoriete jurk langer mooi. Wil je snel een kleine lading drogen voordat je van huis vertrekt? Gebruik dan het SuperKort 40 programma. Hiermee droog je een kleine was in 40 minuten. Met een vulgewicht van 9 kilogram en energieklasse C droog je een grote lading beddengoed in één keer en bespaar je tot € 200,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980278 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Delicaat, Desinfecteren, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Sy |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 52,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 202 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | false |