Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.2/10
Was je kleding schoner en fris sneller op met de Bosch WNG254A7NL i-DOS – 10,5/6 kg. Deze was-droogcombinatie doseert met Bosch i-DOS automatisch wasmiddel. Zo blijft je kleding langer mooi en bespaar je water en energie. Bosch Iron Assist vermindert kreukels met stoom en frist kleding op. Daardoor ben je sneller klaar met strijken. Met 10,5 kilogram wascapaciteit was je grote ladingen in 1 keer. Je droogt daarna 6 kilogram wasgoed in de trommel. De topklasse bouwkwaliteit zorgt voor een extra lange levensduur.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 63,5 cm |
| Artikelnummer | 949172 |
| Merk | Bosch |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Automatische wasmiddeldosering, Beladingssensor, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, Tussentijds was toevoegen, Zelfreinigende wasmid |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Gewicht | 79,3 kg |
| Kleur | Wit |
| Vulgewicht | 10,5 kg |