Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9.6/10
Doseer automatisch wasmiddel en fris kleding op met de Bosch WNC254A0NL i-DOS – 10,5/6 kg. Deze was-droogcombinatie heeft Bosch i-DOS en Bosch Iron Assist. i-DOS voegt per wasbeurt de juiste hoeveelheid wasmiddel toe. Daardoor blijft je kleding langer mooi en bespaar je water en energie. Iron Assist vermindert kreukels met stoom en verwijdert muffe luchtjes. Met 10,5 kilogram wascapaciteit was je grote ladingen tegelijk. Daarna droog je 6 kilogram wasgoed. De topklasse bouwkwaliteit zorgt dat de machine extra lang meegaat.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 65,4 cm |
| Artikelnummer | 963000 |
| Merk | Bosch |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Gewicht | 84,6 kg |
| Kleur | Wit |
| Vulgewicht | 10,5 kg |