Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.5/10
Fris je kleding snel op en strijk minder met de Bosch WNA13400NL – 8/5 kg. Deze was-droogcombinatie heeft Bosch Iron Assist met stoom, waardoor kreukels verminderen. Zo ruikt licht gedragen kleding weer fris zonder wasbeurt. Bosch SpeedPerfect kort wasprogramma’s in, zodat een grote lading sneller klaar is. De topklasse waskwaliteit wast kleding extra goed schoon. Daarnaast gaat de middenklasse bouwkwaliteit langer mee door duurzamere materialen.
| Vulgewicht drogen | 5 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel E |
| Diepte | 64,9 cm |
| Artikelnummer | 881502 |
| Merk | Bosch |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Beladingssensor, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, Tussentijds was toevoegen, Zelfreinigende wasmiddellade |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Gewicht | 71,05 kg |
| Kleur | Wit |
| Milieuvriendelijk | Nee |
| Vulgewicht | 8 kg |