Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WGJ234A7NL gebruik je altijd precies genoeg wasmiddel en wasverzachter. De i-DOS automatische dosering weegt je was en past de hoeveelheid hierop aan. Zo slijt je kleding minder snel en doe je langer met je wasmiddel. Met Iron Assist voegt de machine stoom toe tijdens het programma. Hierdoor strijk je minder lang en verminder je kreukels in overhemden en jurken. Via Home Connect kies en start je een programma met je smartphone. Dit is handig als je niet thuis bent. Door het vulgewicht van 8 kilogram was je ook je kleding van meerdere dagen in één keer. Met energieklasse A bespaar je ook nog tot € 220,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979953 |
| Merk | Bosch |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Gemengde was, Sportkleding, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 9680 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 68,1 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |