Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WGJ23400NL was je je kleding hygiënisch schoon. Met Iron Assist verminder je kreukels in overhemden en jurken met stoom. Zo strijk je minder lang. Heb je een gevoelige huid of last van allergieën? Kies dan het HygienePlus programma. De wasmachine wast op een hogere temperatuur en houdt deze langer vast. Zo was je allergenen, zoals pollen en dierenharen, beter uit je kleding. Via de Home Connect app zet je de wasmachine aan met je smartphone, ook als je niet thuis bent. Kies voor Speed Perfect als je in korte tijd schone kleding nodig hebt. Door energieklasse A bespaar je tot € 220,- aan energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,2 cm |
| Artikelnummer | 979951 |
| Merk | Bosch |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Donkere was, Gemengde was, Jeans, Sportkleding, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 9680 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67,2 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |