Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.1/10
Verminder strijkwerk en fris kleding op met de Beko BM5WFU6941B IronFast. Deze wasmachine gebruikt IronFast stoom om kreukels te verminderen en kleding op te frissen. EnergySpin lost wasmiddel sneller op, waardoor je tot 35 procent energie bespaart. Met 9 kilogram vulgewicht was je grote ladingen beddengoed of kleding in één keer. Je kort standaard wasprogramma’s in met een sneltoets, zodat je tijd bespaart en toch schoon wast.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 54,6 cm |
| Artikelnummer | 960696 |
| Merk | Beko |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Dons, Gemengde was, Gordijnen, Impregneren, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10780 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |