Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
7.6/10
Verminder strijkwerk en fris kleding op met de Beko BM3WFT4941B IronFast. Deze wasmachine gebruikt IronFast stoom om kreukels te verminderen en kleding op te frissen. Dankzij EnergySpin lost het wasmiddel sneller op, waardoor je tot 35 procent energie bespaart. Met 9 kilogram vulgewicht was je grote ladingen beddengoed of kleding in één keer. Door de topklasse waskwaliteit komt je was extra schoon uit de trommel en verwijder je vlekken beter.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -10% |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 58 cm |
| Artikelnummer | 976203 |
| Merk | Beko |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Donkere was, Gemengde was, Jeans, Overhemden, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10780 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 96,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |