Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Houd je kleding langer mooi met de AEG TR86CBC87 AbsoluteCare. Deze wasdroger past met AEG AbsoluteCare de trommelbewegingen aan op stoffen zoals wol of zijde. Ook kiest AEG SyncDry via de app automatisch de beste drooginstellingen na je wasprogramma. Met energieklasse B bespaar je over de levensduur tot € 280,-. Daarnaast droogt de snelheidsklasse Snel je was sneller en energiezuinig. Met 8 kilogram droog je middelgrote en kleine ladingen wasgoed.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel B |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 967772 |
| Merk | AEG |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Hygiëne, Jeans, Kastdroog, Katoen, Lingerie, Schoenen, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Verfriss |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Antikreukfase, Bediening via app, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Trommelverlichting, Vochtigheidssensor |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 49,4 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 136 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |