Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Kies het juiste droogprogramma voor elke stof met de AEG TR86CBC86 AbsoluteCare. Deze wasdroger gebruikt AbsoluteCare en SyncDry, waardoor je kleding langer mooi blijft en je altijd het beste programma kiest. Met energieklasse C bespaar je tot € 200,- aan energiekosten over de levensduur van de droger. De wasdroger droogt sneller dan gemiddeld met het eco programma. Je droogt tot 8 kilogram wasgoed in één keer.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Diepte | 66,3 cm |
| Artikelnummer | 928665 |
| Merk | AEG |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Overhemden, Schoenen, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Verfrissen, Wol, Zijde |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Anti-vibratie functie, Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Trommelve |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 51,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 177 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |