Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.3/10
Droog je kleding langer mooi met de AEG TR73CB96 SensiDry. Deze wasdroger heeft AEG SensiDry en AEG ProSense. SensiDry droogt op een lagere temperatuur, waardoor je kleding niet krimpt. ProSense past het programma aan op elke lading. Daardoor droog je nooit langer dan nodig. Met 9 kilogram vulgewicht droog je grote ladingen in 1 keer. Energieklasse C bespaart je tot € 200,- over de levensduur.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Diepte | 65,7 cm |
| Artikelnummer | 945625 |
| Merk | AEG |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Kastdroog, Katoen, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch, Verfrissen |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Anti-vibratie functie, Antikreukfase, Automatisch uitschakelen, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Vochtigheidssensor |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 51,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 193 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | false |