Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
10/10
Verminder kreukels en fris kleding snel op met de AEG LWR76144 ProSteam – 11/7 kg. Deze was-droogcombinatie heeft AEG ProSteam en AEG ProSense. ProSteam vermindert kreukels met stoom en haalt muffe luchtjes uit licht gedragen kleding. Daardoor trek je je favoriete outfit snel fris aan. ProSense past programmaduur en verbruik aan op iedere lading wasgoed. Zo bespaar je energie en blijft je kleding langer mooi. De topklasse bouwkwaliteit zorgt voor een extra lange levensduur.
| Energielabel | Energielabel D |
|---|---|
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 975721 |
| Merk | AEG |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, Tussentijds was toevoegen, Zelfreinigende wasmiddellade |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 82,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Vulgewicht | 11 kg |