Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Was kleine en middelgrote ladingen met de AEG LR9586BN4 AbsoluteCare. Deze wasmachine heeft een vulgewicht van 8 kilogram. Met het AbsoluteWash 49' programma maak je 5 kilogram wasgoed in 49 minuten schoon. Dankzij AEG AbsoluteCare blijft je kleding langer mooi en zacht, doordat de wasmachine het water onthardt. Met energieklasse A-30% bespaar je tot 310 euro aan energiekosten over de levensduur van de wasmachine.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -30% |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 59,9 cm |
| Artikelnummer | 914295 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Impregneren, Outdoorkleding, Overhemden, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 8800 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 82,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 72,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |