Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.1/10
Was snel grote ladingen schoon met de AEG LR86POWER PowerCare UniversalDose. Deze wasmachine wast een halve trommel wasgoed binnen 59 minuten. Het PowerClean 59' programma verwijdert vlekken zelfs op 30 graden Celsius. Dankzij het vulgewicht van 10 kilogram was je een dekbed, beddengoed van meerdere bedden of veel handdoeken in één keer. De sensor past het energieverbruik aan op iedere lading, zodat je ook kleine wasjes energiezuinig wast.
| Vulgewicht | 10 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A-50% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 966359 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Babykleding, Beddengoed, Donkere was, Dons, Gordijnen, Impregneren, Jeans, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Sportschoenen, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 85,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 57,2 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |