Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9/10
Was je wasgoed snel schoon met de AEG LR86CUC94 PowerCare UniversalDose. Deze wasmachine wast een halve trommel binnen 59 minuten. Het PowerClean 59' programma reinigt 5 kilogram wasgoed grondig op 30 graden Celsius. Je wast grote ladingen kleding, beddengoed of handdoeken in één keer dankzij het vulgewicht van 9 kilogram. Ook bij kleine ladingen past de wasmachine het programma en verbruik aan. Je verwijdert kreukels met stoom en wast altijd energiezuinig.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 66 cm |
| Artikelnummer | 920398 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Gemengde was, Impregneren, Outdoorkleding, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 9200 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 74,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |