Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Was energiezuinig en houd je kleding langer mooi met de AEG LF6ECB94 ProSense. Deze wasmachine heeft een ProSense beladingssensor die het programma en verbruik aanpast op iedere lading. Hierdoor bespaar je energie en blijft je kleding langer mooi. Dankzij het vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer. Ook kleine ladingen zijn geen probleem, want de wasmachine past zich aan.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 63,6 cm |
| Artikelnummer | 978490 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Korte was, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Dons, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 74,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |