Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.9/10
Was energiezuinig en houd je kleding langer mooi met de AEG LF694ABC ProSense. Deze wasmachine past de programmaduur en het verbruik aan op iedere lading. De ProSense beladingssensor meet het gewicht van je wasgoed tot op de kilogram nauwkeurig. Met het vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer. Ook kleine ladingen zijn geen probleem, want de wasmachine past zich aan.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 66 cm |
| Artikelnummer | 928339 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Dons, Gemengde was, Overhemden, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 75,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 107,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |