Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.8/10
Was energiezuinig en snel met de AEG LF62CW84 ProSense. Deze wasmachine past de programmaduur en het verbruik aan op iedere lading wasgoed. Hierdoor blijft je kleding langer mooi en bespaar je energie. Met de sneltoets kort je standaard wasprogramma’s in, zodat je tijd bespaart. Je wast kleine en middelgrote ladingen tot 8 kilogram. Zo past het beddengoed van één tweepersoonsbed of je kleding van een paar dagen in de trommel.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 74 dB |
| Diepte | 57,7 cm |
| Artikelnummer | 916956 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 8600 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 68,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |