Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
9/10
Was energiezuinig met de AEG LF62CB86 ProSense. Deze wasmachine past de programmaduur en het verbruik aan op iedere lading. Hierdoor blijft je kleding langer mooi en bespaar je energie. Door het toerental van 1.600 komt je was zo droog mogelijk uit de trommel. Dit is handig voor beddengoed als je geen droger hebt. Met het vulgewicht van 8 kilogram was je kleine en middelgrote ladingen, zoals beddengoed of kleding.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 75 dB |
| Diepte | 54,7 cm |
| Artikelnummer | 967584 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Dons, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 9460 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,6 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 70,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 103,4 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |