Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
8.7/10
Was energiezuinig en houd je kleding langer mooi met de AEG L6FBI94BBW ProSense. Deze wasmachine gebruikt een beladingssensor die de programmaduur en het verbruik aanpast op iedere lading. Zo bespaar je energie bij elke wasbeurt. Met een vulgewicht van 9 kilogram was je grote ladingen beddengoed, handdoeken of kleding in één keer. Ook kleine ladingen zijn geen probleem, want de wasmachine past het programma automatisch aan.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Diepte | 66 cm |
| Artikelnummer | 896662 |
| Merk | AEG |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Handwas, Katoen, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Donkere was, Gemengde was, Overhemden, Vlekken, Zijde |
| Waterverbruik per jaar | 10390 l |
| Beste getest | false |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 59,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Gewicht | 74,5 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 152 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |
| Touchscreen | false |