Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Siemens WQ43G1DANL droog je je was snel én voorzichtig. Met AutoDry meten sensoren hoe droog je was is. Zo droogt je kleding niet te heet of te lang en krimpt deze niet. Het iSensoric systeem gebruikt warmte- en vochtigheidssensoren om het droogprogramma de hele tijd bij te sturen. Zo blijven je favoriete shirts en broeken langer mooi. Heb je haast? Gebruik dan het Extra snel 40' programma. Hiermee droog je een kleine lading in slechts 40 minuten. Dit is handig als je jouw sport- of werkkleding snel nodig hebt. Met het vulgewicht van 9 kilogram droog je een grote lading beddengoed in één keer. Ook bespaar je tot € 200,- op je energiekosten over de levensduur dankzij energieklasse C.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel C |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980284 |
| Merk | Siemens |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Allergieën, Baby kleding, Beddengoed, Delicaat, Desinfecteren, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Strijkdroog |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 52,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 202 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | false |