Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Siemens WQ32J200NL houd je altijd de controle over je was, waar je ook bent. Via Home Connect bedien je de warmtepompdroger met je smartphone. Je ziet dan precies hoelang het programma nog duurt. Het iSensoric systeem voorkomt dat je kleding te heet of te lang droogt. Zo krimpen je favoriete truien en shirts niet. Met intelligentDry stemt de droger het droogprogramma automatisch af op je laatste wasprogramma van je Siemens wasmachine met Home Connect. Zo kies je snel de juiste stand voor jouw was. Dankzij het vulgewicht van 9 kilogram droog je een grote lading beddengoed in één keer. Heb je haast? Kies dan voor het Extra snel 40' programma en droog een kleine lading wasgoed in slechts 40 minuten.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980283 |
| Merk | Siemens |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Strijkdroog |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 48 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 235 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |