Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
De Wisberg WBWM3A5B9NB wasmachine heeft genoeg ruimte voor de was van meerdere dagen. Je laadt 9 kilogram wasgoed tegelijk in, zoals een grote lading handdoeken of beddengoed. Met de SwiftWash inkortfunctie bespaar je tijd en was je een halfvolle trommel schoon binnen één uur. Handig, wanneer je vaak haast hebt. Ook met de CreaseControl functie ervaar je extra gemak. Deze stoomfunctie vermindert kreukels, waardoor je minder strijkwerk hebt. Door energieklasse A-30% gebruik je minder stroom en bespaar je tot € 310,- op je energiekosten over de levensduur. Met HygienicSteam voeg je na het wassen stoom toe. Hiermee was je grondiger en verwijder je meer bacteriën. De anti-vlekkenfunctie helpt bij vlekken, zoals olie en rode wijn.
| Vulgewicht | 9 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,5 cm |
| Artikelnummer | 964616 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Gemengde was, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 11000 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Middenklasse |
| Breedte | 55,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energieverbruik | 52,8 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |