Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
De Whirlpool WPM 89W ADS BE wasmachine houdt je wasgoed langer mooi. Dankzij AutoDose gebruik je precies genoeg wasmiddel en wasverzachter, zodat kleuren frisser blijven en vezels soepeler aanvoelen. Dit komt door de automatische wasmiddeldosering. Met Steam Refresh fris je in 30 minuten een paar shirts op en strijk je minder. Handig, wanneer er geurtjes in je kleding zitten, maar je was nog niet toe is aan een wasbeurt. Dankzij energieklasse A-30% was je energiezuinig en bespaar je tot € 310,- op je energierekening over de levensduur. Twijfel je over het juiste programma? Kies voor SenseWash en de wasmachine kiest automatisch de beste instellingen voor jouw type was. Met 8 kilogram vulgewicht was je het beddengoed van één tweepersoonsbed.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A+++ -30% |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 55 cm |
| Artikelnummer | 978689 |
| Merk | Whirlpool |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Fijne was, Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Donkere was, Dons, Gemengde was, Gordijnen, Jeans, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10340 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Topklasse |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,5 cm |
| Gewicht | 73 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 72,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |