Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WQJ23200FG stel je je droogprogramma's gemakkelijk in, ook als je niet thuis bent. Via Home Connect bedien je de warmtepompdroger met je smartphone. Je ziet daarmee precies hoelang het programma nog duurt. Dankzij Smart Dry sluit het droogprogramma automatisch aan op het laatste wasprogramma van je Bosch wasmachine met Home Connect. Zo droogt je was altijd op de juiste stand. Met het AutoDry systeem droogt je kleding niet te lang in de trommel. Zo krimpt je favoriete blouse niet. Heb je haast? Kies dan het SuperKort 40 programma om een kleine was in 40 minuten te drogen. Door energieklasse D bespaar je tot € 120,- op je energiekosten over de levensduur.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980279 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Beddengoed, Dekens, Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Katoen, Kleine lading, Kort, Koud, Lingerie, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 48,1 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 216 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | true |