Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Bosch WTH8300LNL blijft je favoriete broek langer mooi. Met het AutoDry systeem meten sensoren tijdens het programma hoe vochtig je was is. Daarna stopt de wasdroger op tijd, zodat je was niet krimpt. Wil je een kleine lading was snel drogen voordat je gaat trainen? Kies dan het SuperKort 40 programma. Hiermee is je was in 40 minuten weer droog. Door het vulgewicht van 8 kilogram heb je ruimte voor het beddengoed van één tweepersoonsbed of een paar handdoeken. Zo droog je je was voorzichtig én snel, zonder dat je daar veel omkijken naar hebt.rn
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel E |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Diepte | 64,8 cm |
| Artikelnummer | 980281 |
| Merk | Bosch |
| Type | Warmtepompdroger |
| Algemene droogprogramma's | Delicaat, Eco, Extra droog, Gemixt, Handdoeken, Kastdroog, Kort, Koud, Overhemden, Sportkleding, Strijkdroog, Synthetisch |
| Display | true |
| Bouwkwaliteit | Middenklasse |
| Stoomfunctie | false |
| Breedte | 59,8 cm |
| Hoogte | 84,2 cm |
| Gewicht | 48,3 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 235 kWh |
| Condensafvoer | Opvang in reservoir, Via waterafvoer |
| Anti kreuk programma | true |
| Zelfreinigende condensor | false |
| WiFi | false |