Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Wisberg WBWM3A3W8NB wasmachine was je je kleding energiezuinig schoon. Dankzij energieklasse A-30% bespaar je tot € 310,- op je energiekosten over de levensduur. Wil je minder strijkwerk? Activeer dan de CreaseControl stoomfunctie. Deze functie vermindert kreukels met stoom, zodat je overhemden minder gekreukt uit de trommel komen. Wanneer je snel schone kleding nodig hebt, kies je voor het SwiftWash programma. Met SwiftWash was je een halfvolle trommel binnen 60 minuten extra snel schoon. Dat is handig als je je favoriete outfit aan wilt, maar die nog in de wasmand ligt. Met 8 kilogram vulgewicht heb je genoeg ruimte voor een middelgrote lading was, zoals kleding van meerdere dagen of het beddengoed van één tweepersoonsbed.
| Vulgewicht | 8 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel A |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Diepte | 59,5 cm |
| Artikelnummer | 964612 |
| Merk | Wisberg |
| Type | Voorlader |
| Algemene wasprogramma's | Katoen, Korte was, Opfrissen, Synthetisch, Wol |
| Specifieke wasprogramma's | Allergieën, Beddengoed, Gemengde was, Outdoorkleding, Overhemden, Sportkleding, Vlekken |
| Waterverbruik per jaar | 10560 l |
| Display | true |
| Trommelverlichting | false |
| Koolborstelloze motor | true |
| Bouwkwaliteit | Basisklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Waskwaliteit | Basisklasse |
| Breedte | 55,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Kleur | Wit |
| Energieverbruik | 72,6 kWh |
| Tussentijds was toevoegen | true |
| Kledingbeschermende trommel | true |