Alles prijzen van wasmachines, wasdrogers en wasdroogcombinaties
Met de Samsung WD90HG6U94BBU3 AI Wash was-droogcombinatie was je een grote lading beddengoed in één keer schoon. Dankzij 9 kilogram vulgewicht was je meer wasgoed tegelijk, waardoor je minder wasbeurten draait en energie bespaart. Na het wassen droog je 6 kilogram was. Kies het Steam Wash programma voor extra frisse was. Stoom verwijdert allergenen en bacteriën, zodat je kleding en lakens hygiënischer schoon worden. Dankzij AI Wash gebruik je nooit te veel wasmiddel. De troebelheidssensor meet hoe vies je was is en past de hoeveelheid wasmiddel automatisch aan. Zo blijft je kleding langer mooi. Ruikt je favoriete blouse muf, maar is wassen nog niet nodig? Met AirWash fris je kleding op met lucht, zonder water of wasmiddel.
| Vulgewicht drogen | 6 kg |
|---|---|
| Energielabel | Energielabel D |
| Diepte | 60 cm |
| Artikelnummer | 979695 |
| Merk | Samsung |
| Display | true |
| Gebruiksgemak | Automatisch uitschakelen, Automatische wasmiddeldosering, Bediening via app, Beladingssensor, Informatie aflezen via app, Kledingbeschermende trommel, Resttijdindicator, Startuitstel, Stoomfunctie, T |
| Bouwkwaliteit | Topklasse |
| Stoomfunctie | true |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Kleur | Zwart |
| Vulgewicht | 9 kg |